Turkije altijd #1!

Posted on

DSC_0538
Zeer geslaagde lezing op 17 oktober over nationalisme onder de Turken!
Gastspreker: Armand Sağ, Historicus en Turkoloog.

Op donderdag 17 oktober heeft de lezing ‘Turkije altijd nummer 1!’ van SV Biruni plaatsgevonden bij Studentencentrum Plexus. Het thema ‘Turks nationalisme’ is op deze avond aan de hand van een lezing worden blootgelegd. De lezing is gegeven door dhr. Armand Sağ. Hij is de oprichter en voorzitter van het Instituut voor Turkse Studies. Gedurende de lezing zijn onder meer de volgende vragen voorzien van een antwoord: Waarom is nationalisme onder de Turken zo sterk? Is er een historische verklaring hiervoor te benoemen? en Waarom ervaren Turken nationalisme anders dan Nederlanders?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *